• Szukasz pracy w kraju lub za granicą?

  Znajdź swoją wymarzoną pracę i realizuj marzenia!

  Sprawdź ogłoszenia
 • Szukasz podwykonawcy budowlanego?

  Zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z ponad setką profesjonalistów gotowych do podjęcia Twojego zadania.

  Jestem zainteresowany
 • Szukasz pracy w branży budowlanej?

  Jesteśmy wiodącym pracodawcą na rynku europejskim już od ponad 11 lat.

  Jestem zainteresowany

Chcesz zadać pytanie?

Informacje

Euworkpower jako agencja pracy od wielu lat odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy. Przeprowadzamy rekrutację osób w oparciu o dostępne informacje dotyczące wymagań pracodawców o zasięgu europejskim. Dla nas liczą się osoby, które chcą się rozwijać oraz nabywać nowe doświadczenie, które zaowocuje odpowiednim wynagrodzeniem.

Specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników tymczasowych, jak i stałych w zależności od tego, jakie zostanie nam przedstawione zapotrzebowanie. Obsługujemy firmy z różnorodnych branż:

 • budowlanej,
 • produkcyjnej,
 • logistycznej,
 • spożywczej,
 • metalowej,
 • obsługi klienta.

Są to tylko niektóre z branż, w zakresie których podejmujemy się specjalistycznych działań, których celem jest pozyskanie odpowiedniego kandydata. Głównym celem jest podjęcie długotrwałej współpracy z ekspertami z całej Europy. Na tą chwilę dla przykładu w naszej bazie znajduje się ponad 400 specjalistów z branży budowlano-inżynieryjnej. Na swoim koncie mamy wsparcie wielu firm, które miały kłopot ze znalezieniem specjalistów na rynku pracy. Oferujemy pracę za granicą, jak i na terenie naszego kraju.

Z myślą o rozwoju zawodowym naszych kandydatów oferujemy im nie tylko dostęp do różnorodnych ofert pracy, ale również wsparcie wykwalifikowanej kadry kierowników budowlanych po dotarciu na miejsce pracy. W zakres pomocy wchodzi również osobisty konsultant, którego zadaniem będzie wsparcie pracownika w trakcie całego okresu współpracy.

Specjaliści z zakresu HR firmy Euworkpower zapewnią profesjonalizm oraz ciągły kontakt z każdym kandydatem, który podejmie pracę poprzez agencję pracy. Nasza kadra od wielu lat jest odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi, dobierając zindywidualizowane rozwiązania w oparciu o współpracę z daną firmą. Takie podejście zapewnia kandydatom satysfakcję z podjętej pracy w interesującej ich branży.

Ostatnie wiadomości