• Szukasz pracy w kraju lub za granicą?

    Znajdź swoją wymarzoną pracę i realizuj marzenia!

    Sprawdź ogłoszenia
  • Szukasz podwykonawcy budowlanego?

    Zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z ponad setką profesjonalistów gotowych do podjęcia Twojego zadania.

    Jestem zainteresowany
  • Szukasz pracy w branży budowlanej?

    Jesteśmy wiodącym pracodawcą na rynku europejskim już od ponad 11 lat.

Magazynier

Zapraszamy do kontaktu:

Złóż CV

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek / załadunek towaru na wózkach kołowych,
  • Załadunek zwrotów na naczepy,
  • Rozmieszczanie towarów w magazynie,
  • Obsługa komputera - wypisywanie listów przewozowych, przyjmowanie towaru,
  • Dbałość o porządek w magazynie.

Wymagania:

  • Pracowitości oraz wysokiej motywacji do pracy,
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • Sumienności i dokładności oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Stawkę godzinową 18 zł/h brutto.

Ostatnie wiadomości