• Szukasz pracy w kraju lub za granicą?

    Znajdź swoją wymarzoną pracę i realizuj marzenia!

    Sprawdź ogłoszenia
  • Szukasz podwykonawcy budowlanego?

    Zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z ponad setką profesjonalistów gotowych do podjęcia Twojego zadania.

    Jestem zainteresowany
  • Szukasz pracy w branży budowlanej?

    Jesteśmy wiodącym pracodawcą na rynku europejskim już od ponad 11 lat.

Specjalista ds. Kadr

Zapraszamy do kontaktu:

Złóż CV

Agencja zatrudnienia Euworkpower poszukuje dla swojego klienta kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy:
Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry)/ praca stacjonarna

Obowiązki:
- prowadzenie dokumentacji kadrowej,
- prowadzenia ewidencji czasu pracy,
- prowadzenie ewidencji w zakresie urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
- przygotowywanie danych do naliczenia wynagrodzeń, ZUS, innych zobowiązań publicznoprawnych,
- prowadzenie PPK,
- prowadzenie ewidencji i rozliczanie składników pozapłacowych,
- współpraca ze specjalistą ds. BHP,
- tworzenie raportów i sprawozdań,
- kontakt z pracownikami, wsparcie w bieżących problemach.

Wymagania:
- samodzielne wykonywanie obowiązków na stanowisku kadrowej,
- doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
- znajomość j. angielskiego,
- wiedza z zakresu przepisów prawa pracy,
- znajomość pakietu MS Office,
- dokładność, skrupulatność i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
- pracę w międzynarodowej firmie,
- parking bezpłatny w miejscu pracy,
- piątkowe obiady,
- kartę pluxee lunch,
- dofinansowanie dojazdów do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv mailowo na adres: zb@euworkpower.eu lub kontakt telefoniczny +48 510 926 184

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja pracy EuWorkPower o numerze ewidencyjnym 21957

Ostatnie wiadomości