• Szukasz pracy w kraju lub za granicą?

    Znajdź swoją wymarzoną pracę i realizuj marzenia!

    Sprawdź ogłoszenia
  • Szukasz podwykonawcy budowlanego?

    Zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z ponad setką profesjonalistów gotowych do podjęcia Twojego zadania.

    Jestem zainteresowany
  • Szukasz pracy w branży budowlanej?

    Jesteśmy wiodącym pracodawcą na rynku europejskim już od ponad 11 lat.

Specjalista ds. administracji wspólnot mieszkaniowych

Zapraszamy do kontaktu:

Złóż CV

Miejsce pracy: Mysłakowice (obok Jeleniej Góry)

Zakres obowiązków:
- Rozliczanie bieżących oraz rocznych rozliczeń finansowych nieruchomości
- Prowadzenie rachunku bankowego wspólnoty mieszkaniowej
- Prowadzenie bieżącej windykacji należności
- Sporządzanie, drukowanie i wysyłanie do właścicieli, najemców wezwań, zawiadomień i dokumentów
- Ścisła współpraca z działem księgowym
- Kontakt z najemcami i właścicielami nieruchomości
- Współpraca z administratorami budynków oraz instytucjami zewnętrznymi

Oczekiwania:
- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
- Pozytywnego nastawienia, umiejętności pracy w zespole
- Terminowości, sumienności i dokładności

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od twoich umiejętności
- Długoterminową współpracę, zatrudnienie na podstawie umowę o pracę, bezpośrednio w firmie naszego klienta
- Komfortowe, nowoczesne biuro i niezbędne narzędzia do pracy
- Dofinansowanie dojazdów
- Możliwość rozwoju i uczestnictwo w szkoleniach

Ostatnie wiadomości