• Szukasz pracy w kraju lub za granicą?

    Znajdź swoją wymarzoną pracę i realizuj marzenia!

    Sprawdź ogłoszenia
  • Szukasz podwykonawcy budowlanego?

    Zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z ponad setką profesjonalistów gotowych do podjęcia Twojego zadania.

    Jestem zainteresowany
  • Szukasz pracy w branży budowlanej?

    Jesteśmy wiodącym pracodawcą na rynku europejskim już od ponad 11 lat.

ARCHITEKT

Zapraszamy do kontaktu:

Złóż CV

Dla naszego Klienta - firmy z branży budowlanej, którego biuro mieści się w Mysłakowicach poszukujemy kreatywnego architekta z pasją, który wzmocni nasz zespół. Jako architekt w firmie Regess będziesz odpowiedzialny za projektowanie i planowanie różnych projektów, począwszy od domów mieszkalnych, po budynki komercyjne i domy prefabrykowane. Będziesz współpracować z naszymi zespołami z różnych działów, aby tworzyć inspirujące i innowacyjne projekty, które spełniają potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Obowiązki:

-Projektowanie koncepcji architektonicznych oraz tworzenie szkiców i rysunków.

-Przeprowadzanie analiz technicznych i architektonicznych.

-Koordynacja działań w celu pomyślnego zakończenia projektów.

-Komunikacja z klientami w celu zrozumienia ich życzeń i wymagań oraz przekładanie ich na projekty.

-Monitorowanie postępu projektów pilnowanie ich realizacji w określonych terminach i budżetach.

-Śledzenie trendów i nowości w branży architektonicznej i budowlanej.

Wymagania:

-Wykształcenie w zakresie architektury (licencjat lub magister).

-Udokumentowane doświadczenie jako architekt, najlepiej w firmie architektonicznej.

-Doskonałe umiejętności projektowania i rysowania, ze znajomością oprogramowania takiego jak AutoCAD, SketchUp i/lub Revit.

-Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

-Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy.

-Umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu.

-Elastyczność.

-Znajomość standardów i przepisów budowlanych.

Co oferujemy:

-Wyzwania i dynamiczne środowisko pracy.

-Możliwości rozwoju zawodowego.

-Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe warunki zatrudnienia.

-Możliwość pracy nad różnorodnymi i interesującymi projektami.

Ostatnie wiadomości